Semináře a kurzy 

Hormonální jógové terapieJakými způsoby se můžete celou sestavu hormonální jógové terapie naučit cvičit?

Vzhledem k tomu, že každé z vás vyhovuje jiná fyzická zátěž, jiné tempo i četnost opakování, můžete si vybrat z několika způsobů, jak si sestavu hormonální jógové terapie osvojit. Můžete využít mé nabídky intenzívního jednodenního semináře, nejčastěji využívaného víkendového semináře nebo pomalé verze měsíčního kurzu

Cena u všech typů je stejná - 2.650,- Kč

Zlínský kraj                               2.500,- Kč  


Účast na semináři Hormonální jógové terapie je Vaše doživotní jednorázová investice pro zdraví. Nemusíte již nikam docházet a účastnit se dalších lekcí. Celou sestavu si můžete zacvičit sama, kdykoliv si o to Vaše tělo řekne. Sestava je neměnná a účinná pro ženy každého věku. Pokud z jakéhokoliv důvodu přestanete cvičit, můžete se přihlásit na některou z opakovacích lekcí, osvěžit si sestavu a pokračovat dále.


V ceně jsou kompletní tištěné materiály s popisem jednotlivých cviků. Naleznete zde kromě celé sestavy Hormonální jógové terapie i dechové techniky na zklidnění a speciální antistresové cviky.

Účast na kurzu jógy je u mnoha zdravotních pojišťoven klasifikována jako sportovní aktivita, na kterou  můžete získat příspěvek. Ráda Vám vystavím doklad podle jejich konkrétních pravidel. 


Účast na semináři však neopravňuje vyučovat sestavu dále.


Měsíční kurzy 

Měsíční kurzy jsou určeny pro ženy, které se chtějí naučit Hormonální jógovou terapii postupně a potřebují si jednotlivé ásany postupně zažít. Během kurzu se naučíte celou sestavu Hormonální jógové terapie včetně zklidňující pránajámy a antistresových cvičení.  

  • 4 dvouhodinové lekce /nebo pět 90ti minutových/
  • lekce probíhají vždy jednou týdně
  • na úvodní lekci začínáme krátkou přednáškou, po přednášce následuje praktická výuka
  • na každé lekci se naučíte část sestavy a několik cviků proti stresu, na dalších lekcích znovu vše opakujeme
  • poslední lekce je opakovací

Víkendový seminář

Víkendový seminář probíhá standardně v sobotu od 9 do 16 hodin a v neděli od 9 do 13 hodin. Samozřejmě časy ráda přizpůsobím požadavkům konkrétní skupiny. Seminář je sice fyzicky náročnější, ale výhodou je, že  již po dvou dnech si osvojíte celou sestavu Hormonální jógové terapie natolik, že budete schopné následně cvičit doma a rychleji na sobě budete vnímat výsledky této mocné terapie. Opravdu se nebojte intenzity, hlavně v sobotu, kdy seminář trvá 7 hodin. Je to sedm láskyplných hodin s nádhernou ženskou energií. Každý cvik nejprve předvedu, popíšu a pak dám prostor Vám. Chodím mezi Vámi, kontroluji, napravuji, takže mezitím ostatní mají čas pro sebe - odpočinout, napít se... Já osobně tyto soboty miluji nejvíc ze všeho. Máme na sebe čas a polední přestávka je prostorem k otevření srdcí a mnohdy i ožehavých témat. Na to prostor na měsíčních kurzech není a chybí mi to. Mám pocit, že jsme si na víkendovém semináři daleko blíž.


Intenzívní jednodenní seminář

Během jednodenního semináře v době od 8 do 19 hodin vás naučím celou sestavu hormonální jógové terapie včetně uklidňující pranajámy a antistresových cviků. Seminář je vhodný pouze po předchozí konzultaci pro fyzicky zdatné jedince. Vhodný pro uzavřené skupiny. 


Opakovací lekce

V případě, že po skončení kurzu nebo semináře nezačnete ihned cvičit a po delší době již budete mít jakékoliv pochybnosti o správném provedení jednotlivých asán, pak je vhodné navštívit moji opakovací lekci.  Opět budeme cvičit znovu celou sestavu včetně zklidňující pranajámy a antistresových cviků. 

Cena: 120 minut    220,- Kč


Pravidelné lekce 

Každý čtvrtek od 18,30 hodin v Luhačovicích v baletním sále ZUŠ si můžete zacvičit celou sestavu Hormonální jógové terapie a k tomu některé antistresové cviky. Nutno předem telefonicky ověřit, dočasně přerušeno. Pouze pro absolventky semináře Hormonální jógové terapie - i od jiných lektorek.

Cena: 60 minut   85,-KčPřipravované semináře a kurzy Hormonální jógové terapie 

2020


    LEDEN           4. - 5. 1. 2020 - Šardice u Hodonína

                           8. 1. - 29. 1. 2020 - Namasté yoga studio Uherský Brod - měsíční kurz

                                                           - každou středu vždy od 17,30 - 20,00 hodin

                                        7. 1. 2020 - přednáška o HJT - Horizont Zlín

                                        9. 1. 2020 - přednáška o HJT - Obecní knihovna Zádveřice

                                     16. 1. 2020 - přednáška o HJT Dámský klub Kateřinice

                             18. - 19. 1. 2020 - RMC Vsetín

                                      21. 1. 2020 - přednáška o HJT - Československé kulturní centrum Buchlovice

                        23. 1. - 20. 2. 2020 - DDM Slavičín - měsíční kurz /6. 2. lekce nebude/

                                                              každý čtvrtek vždy 17,30 - 20,00 hodin


   ÚNOR              1. - 2. 2. 2020 - DDM Astra Zlín /další semináře - 18. - 19. 4. a 13. - 14. 6. 2020/                                    8. - 9. 2. 2020 - Československé kulturní centrum Buchlovice

                                18. 2. 2020 - přednáška o HJT Přerov

                       22. - 23. 2. 2020 - Valašské Klobouky

                       29. 2. - 1. 3. 2020  - Luhačovice


BŘEZEN             7. - 8. 3. 2020 - Hodonín

                           14. - 15. 3. 2020 - Přerov

                          28. - 29. 3. 2020 - Luhačovice


   DUBEN              4. - 5. 4. 2020 - Kateřinice u Vsetína

                          18. - 19. 4. 2020 - DDM Astra Zlín


      ZÁŘÍ      18. - 26. 9. 2020 - Itálie, Toskánsko - vědomá cesta k otevřenému srdci v srdci ItálieRáda přijedu i k Vám. Organizuji semináře po celé republice. Vedu skupiny od 7 osob.

 Přiveď na seminář 5 kamarádek a máš seminář ZDARMA.

           

                                 

OBJEDNAT SE NA KONKRÉTNÍ SEMINÁŘ - SEKCE KONTAKTY

Na všechny typy seminářů si s sebou vezměte: pohodlné oblečení, podložku na cvičení - jógamatku, pěnovou kostku, jógový popruh nebo jakoukoliv pevnou pásku, deku na přikrytí a podložení v některých pozicích místo pěnové kostky, tekutiny a lehké jídlo - např. smoothie, ovoce, zeleninu, zeleninový salát. Podle místa konání semináře budeme řešit dostupnost stravovacích zařízení, ale ideální je připravit si lehké jídlo již z domu a polední přestávku trávit společně. Budeme po celou dobu semináře aktivně masírovat bhastrikou orgány v dutině břišní, takže je nejvhodnější lehká strava. Doporučuji v týdnu před seminářem omezit těžká jídla a alkohol. Na každém semináři mám pro vás připraveno malé občerstvení.


Cvičit budeme ve skupině maximálně do 10 žen, abych se Vám mohla individuálně věnovat a napravovat Vás v jednotlivých pozicích.

UPOZORNĚNÍ

Hormonální jógová terapie je velmi mocná a účinná technika, která dokáže s Vaším tělem doslova zázraky. Moře spokojených klientek, které pravidelně cvičí se s láskou dělí o své poznatky ve svém okolí i na internetu. Na druhé straně ale právě její síla se může obrátit i proti Vám - v případě nerespektování kontraindikací a zdravotních omezení, která přesně podle pokynů Dinah Rodriguez dodržují certifikované lektorky. Mějte se rády, milujte své tělo a nedopusťte, aby Vaše neznalost způsobila, že si ublížíte. Množí případy, že semináře Hormonální jógové terapie vedou necertifikované lektorky, které pouze absolvovaly víkendový seminář, a to je neopravňuje k vedení kurzů. Předávám Vám níže možnost zkontrolovat si, komu svěříte do péče své zdraví. Na uvedené adrese Centra Hormonální jógové terapie v Praze naleznete všechny lektorky v České republice, které do dnešního dne prokazatelně absolvovaly zkoušky a získaly certifikát přímo od Dinah Rodriguez. Na seznamu jsou i lektorky z ČR, které absolvovaly semináře u Dinah mimo naši republiku.

https://www.centrum-hormonalni-jogy.cz/dinah-rodrigues-v-praze/certifikovane-lektorky-hjt-pro-zeny/