Semináře a kurzy 

Hormonální jógové terapieJakými způsoby se můžete celou sestavu hormonální jógové terapie naučit cvičit?

Vzhledem k tomu, že každé z vás vyhovuje jiná fyzická zátěž, jiné tempo i četnost opakování, můžete si vybrat  z několika způsobů, jak si sestavu hormonální jógové terapie osvojit. Můžete využít mé nabídky intenzívního jednodenního semináře, nejčastěji využívaného víkendového semináře nebo pomalé verze měsíčního kurzu

Cena u všech typů je stejná - 2.650,- Kč

Zlínský kraj                               2.500,- Kč  

Individuální seminář               cena dohodou   


Účast na semináři Hormonální jógové terapie je vaše doživotní jednorázová investice pro zdraví. Nemusíte již nikam docházet a účastnit se dalších lekcí. Celou sestavu si můžete zacvičit sama, kdykoliv si o to vaše tělo řekne. Sestava je neměnná a účinná pro ženy každého věku. Pokud z jakéhokoliv důvodu přestanete cvičit, můžete se přihlásit na některou z opakovacích lekcí, osvěžit si sestavu a pokračovat dále.


V ceně jsou kompletní tištěné materiály s popisem jednotlivých cviků. Naleznete zde kromě celé sestavy Hormonální jógové terapie i dechové techniky na zklidnění a speciální antistresové cviky.

Účast na kurzu jógy je u mnoha zdravotních pojišťoven klasifikována jako sportovní aktivita, na kterou  můžete získat příspěvek. Ráda vám vystavím doklad podle jejich konkrétních pravidel. 


Účast na semináři však neopravňuje vyučovat sestavu dále.


Měsíční kurzy 

Měsíční kurzy jsou určeny pro ženy, které se chtějí naučit Hormonální jógovou terapii postupně a potřebují si jednotlivé ásany postupně zažít. Během kurzu se naučíte celou sestavu Hormonální jógové terapie včetně zklidňující pránajámy a antistresových cvičení.  

  • 4 dvouhodinové lekce /nebo pět 90ti minutových/
  • lekce probíhají vždy jednou týdně
  • na úvodní lekci začínáme krátkou přednáškou, po přednášce následuje praktická výuka
  • na každé lekci se naučíte část sestavy a několik cviků proti stresu, na dalších lekcích znovu vše opakujeme
  • poslední lekce je opakovací

Víkendový seminář

Víkendový seminář probíhá standardně v sobotu od 9 do 16 hodin a v neděli od 9 do 13 hodin. Samozřejmě časy ráda přizpůsobím požadavkům konkrétní skupiny. Seminář je sice fyzicky náročnější, ale výhodou je, že  již po dvou dnech si osvojíte celou sestavu Hormonální jógové terapie natolik, že budete schopné následně cvičit doma a rychleji na sobě budete vnímat výsledky této mocné terapie. Opravdu se nebojte intenzity, hlavně v sobotu, kdy seminář trvá 7 hodin. Je to sedm láskyplných hodin s nádhernou ženskou energií. Každý cvik nejprve předvedu, popíšu a pak dám prostor vám. Chodím mezi vámi, kontroluji, napravuji, takže mezitím ostatní mají čas pro sebe - odpočinout, napít se... Já osobně tyto soboty miluji nejvíc ze všeho. Máme na sebe čas a polední přestávka je prostorem k otevření srdcí a mnohdy i ožehavých témat. Na to prostor na měsíčních kurzech není a chybí mi to. Mám pocit, že jsme si na víkendovém semináři daleko blíž.


Intenzívní jednodenní seminář

Během jednodenního semináře v době od 8 do 19 hodin vás naučím celou sestavu hormonální jógové terapie včetně uklidňující pranajámy a antistresových cviků. Seminář je vhodný pouze po předchozí konzultaci pro fyzicky zdatné jedince. Vhodný pro uzavřené skupiny. 


Opakovací lekce

V případě, že po skončení kurzu nebo semináře nezačnete ihned cvičit a po delší době již budete mít jakékoliv pochybnosti o správném provedení jednotlivých asán, pak je vhodné navštívit moji opakovací lekci.  Opět budeme cvičit znovu celou sestavu včetně zklidňující pranajámy a antistresových cviků. 

Cena: 120 minut    220,- Kč


Pravidelné lekce  - připravuji

Každé úterý od 18,30 hodin v Dolní Lhotě u Luhačovic si můžete zacvičit celou sestavu Hormonální jógové terapie a k tomu některé antistresové cviky. Bližší informace ráda sdělím telefonicky.

 Pouze pro absolventky semináře Hormonální jógové terapie - i od jiných lektorek.

Cena: 60 minut   95,-KčPřipravované semináře a kurzy Hormonální jógové terapie 


    2 0 2 1


       4. - 5. 9. 2021 - Zlín

     11. - 12. 9. 2021 - Vsetín

   18. - 19. 9. 2021 - Jeseníky - Dolní Moravice

                 29. 9. 2021 - přednáška o HJT Kroměříž


           2. - 3. 10. 2021 - Uherské Hradiště

                   6. 10. 2021 - přednáška o HJT Městská knihovna Hodonín

14.  10. - 11. 11. 2021 - měsíční kurz Zlín - vždy ve čt (kromě 28.10.) v čase 17,30 - 20 hodin

       16. - 17. 10. 2021 - Kroměříž

      23. - 24. 10. 2021 - Hodonín Dny zdraví


            6. - 7. 11. 2021 - Uherský Brod

   16. 11. - 7. 12. 2021 - měsíční kurz Luhačovice

       20. - 21. 11. 2021 - Vsetín

       27. - 28. 11. 2021 - Zlín


           4. - 5. 12. 2021 - ráda přijedu právě k Vám

        11. - 12. 12. 2021 - Luhačovice


Ráda přijedu i k vám.

 Organizuji semináře po celé republice. Vedu individuální lekce i skupiny od 7 osob a dle dohody.

Přiveď na seminář 6 kamarádek a máš seminář ZDARMA.


OBJEDNAT SE NA KONKRÉTNÍ SEMINÁŘ - SEKCE KONTAKTYJsem vděčná autorce sestavy, paní Dinah Rodrigues, která povolila on-line výuku certifikovaným lektorkám. Můžeme se tedy spolu kromě živých seminářů slyšet i vidět i virtuálně.

V případě zájmu Vás ráda provedu celou sestavou, ať už individuálně nebo malou skupinku do 5 osob. 

Nabízím opakovací lekce pro Vás, které jste již prošly seminářem buď mým nebo u některé z mých kolegyň.Měsíční on-line kurz 

8. 4. - 29. 4. 2021 - vždy ve čtvrtek v čase od 17,30 do 20 hodin
11. 5. - 1. 6. 2021   - vždy v úterý v čase 17,30 do 20 hodin

V případě zájmu o individuální nebo skupinový on-line kurz mě neváhejte kontaktovat

Cena: 2.500,- Kč


Opakovací lekce

Každé úterý a středa od 23. 3. 2021, nutno se přihlásit předem  
18 - 19 hodin
Cena: 95,- Kč


Co potřebuji na on-line seminář nebo opakovací lekci: 

internetové připojení

notebook, mobil nebo tablet

dostatečný prostor pro umístění podložky na cvičení, abych Vás mohla napravovat v pozicích


Kurzy probíhají na virtuální platformě Google Meet. Všem přihlášeným pošlu včas na email pokyny a odkaz, díky kterému se spojíme. Není potřeba žádné technické dovednosti. Velmi jednoduše se navzájem uvidíme i uslyšíme. Vše můžete absolvovat v klidu domova.NOVINKA 

 možnost cvičení u nás doma pro ženy z okolí Luhačovic. Dostavěli jsme rodinný domek v Dolní Lhotě u Luhačovic uprostřed překrásné přírody Vizovických vrchů a Bílých Karpat. Přímo ideální podmínky pro malé skupinky a k individuální výuce po celý rok. Bližší informace telefonicky nebo osobně.


Na všechny typy seminářů si s sebou vezměte: pohodlné oblečení, podložku na cvičení - jógamatku, pěnovou kostku, jógový popruh nebo jakoukoliv pevnou pásku, deku na přikrytí a podložení v některých pozicích místo pěnové kostky, tekutiny a lehké jídlo - např. smoothie, ovoce, zeleninu, zeleninový salát. Podle místa konání semináře budeme řešit dostupnost stravovacích zařízení, ale ideální je připravit si lehké jídlo již z domu a polední přestávku trávit společně. Budeme po celou dobu semináře aktivně masírovat bhastrikou orgány v dutině břišní, takže je nejvhodnější lehká strava. Doporučuji v týdnu před seminářem omezit těžká jídla a alkohol. Na každém semináři mám pro vás připraveno malé občerstvení.


Cvičit budeme ve skupině maximálně do 10 žen, abych se vám mohla individuálně věnovat a napravovat vás v jednotlivých pozicích.

UPOZORNĚNÍ

Hormonální jógová terapie je velmi mocná a účinná technika, která dokáže s vaším tělem doslova zázraky. Moře spokojených klientek, které pravidelně cvičí se s láskou dělí o své poznatky ve svém okolí i na internetu. Na druhé straně ale právě její síla se může obrátit i proti vám - v případě nerespektování kontraindikací a zdravotních omezení, která přesně podle pokynů Dinah Rodrigues dodržují certifikované lektorky. Mějte se rády, milujte své tělo a nedopusťte, aby vaše neznalost způsobila, že si ublížíte. Množí případy, že semináře Hormonální jógové terapie vedou necertifikované lektorky, které pouze absolvovaly víkendový seminář, a to je neopravňuje k vedení kurzů. Předávám vám níže možnost zkontrolovat si, komu svěříte do péče své zdraví. Na uvedené adrese Centra Hormonální jógové terapie v Praze naleznete všechny lektorky v České republice, které do dnešního dne prokazatelně absolvovaly zkoušky a získaly certifikát přímo od Dinah Rodrigues. Na seznamu jsou i lektorky z ČR, které absolvovaly semináře u Dinah mimo naši republiku.

https://www.centrum-hormonalni-jogy.cz/seznam-certifikovanych-lektorek-hormonalni-jogy/hormonalni-joga-pro-zeny/