Ohlasy klientek


Milá Magdi, HJT cvičím již 7 let a na Tvůj seminář jsem se přihlásila, protože jsem vnímala, že po tak dlouhém cvičení potřebuji cviky opět projít pod vedením odborné lektorky. Oslovila jsem Tě na základě doporučení mé neteře a musím říct, že to byla skvělá volba. Jsi nejen výborná lektorka, ale také skvělý člověk. Tvůj optimistický a laskavý přístup na semináři byl pro mne jako pohlazení. Získala jsem mnoho dalších rad ke cvičení HJ a užila si krásný víkend s příjemnými děvčaty. Přála bych si, aby úsilí, které předávání této skvělé terapie věnuješ, přineslo všem Tvým cvičenkám radost do života, tak jako mně, když jsem ji začala před 7 lety cvičit. Potýkala jsem se s problémy souvisejícími s menopauzou, které jsem po 3 měsících pravidelného cvičení zcela odstranila. Cítím se naprosto skvěle. Není to jednoduché vytrvat, překonat lenost, pohodlí, ale za trpělivost a vytrvalost je velká odměna. Pocit spokojenosti sama se sebou, optimismus, dobrá nálada a mnoho energie. Magdi, moc díky! 

                                                                                                                                                                                      Marta


Milá Magdi, seminář hormonální jógy byl pro mě velmi přínosný. Už jsem jedním seminářem před rokem prošla. Hned od začátku jsi pro mě byla velmi pozitivní a sympatická osůbka. Svítila jsi jako žárovička a o cvičení jsi mluvila s hlubokým vlastním prožitkem - to je velmi motivující. Po celou dobu jsi nás - každou zvlášť, ale přitom dohromady, provázela celou sestavou. Ohleduplnost na osobnost člověka, ale zároveň péče, abychom cvičily správně bylo podporující. Po celý víkend naplňovala prostor úžasná ženskost :-) .

Po cvičení se cítím zaktivovaná, zároveň klidná. Tělo i mysl jsou v souladu :-). Ještě k tomu se mi srovnal cyklus. Mockrát děkuji :-)                                                                                         

                                                                                                                                                                                     Martina


Magdi, určitě se s Tebou ráda podělím o zážitky spojené s HJT, zůstaneme v kontaktu. Byla jsi nám úžasnou lektorkou s precizním, profesionálním a přitom velmi lidským přístupem a neuvěřitelným enthusiasmem, kterým dokážeš motivovat děvčata. Ještě jednou děkuji🙂 Přeji prozářené podzimní dny.

Pokračování - dnes je to 13 den mého cvičení HJT a já se s Tebou mohu podělit o první kladné výsledky a pocity. První pozitivní zpráva je, že jsem byla v pátek na kontrolním ultrazvuku a paní doktorka byla potěšena, že cysta už je témeř v zániku a to teprve po 11 dnech cvičení, mám z toho velkou radost🙂 Paní doktorka se se mnou loučila se slovy, že ji brzy už nebudu potřebovat. Od prvních dnů cvičení mám pocit mnohem větší vnitřní pohody a klidu, který jsem předtím postrádala. Najednou mám pocit, že žádné limity a překážky nejsou problém. Zkrátka nic není nemožné🙂

Měla jsi naprostou pravdu, když jsi nám v úvodu semináře řekla, že samy pocítíme tu vnitřní změnu, možná se to dá přirovnat k jakési transformaci, kterou zaznamenává i naše blízké okolí. Cvičení jsem začala brát automaticky jako svůj denní rituál, na který si umím a hlavně chci vyčlenit svůj čas a vynechala jsem pouze jeden den, kdy jsem byla na cestách. Vše co jsme se od Tebe naučily, vnímám osobně jako velký potenciál i do budoucna pro každou z nás, která tvým seminářem prošla. Já osobně jsem si při začátku cvičení dala konkrétní cíl, ve který jsem věřila, že cysta brzy zmizí a tak se i stalo🙂 Nejsem v tomto ohledu skromná a stanovila jsem si další metu, na které budu pracovat, že pomocí HJT se mohu zbavit bolesti zad. Je to velká výzva🙂 Ty jsi zkrátka kouzelnice🙂 Děkuji vesmíru, že mně seslal na pomoc právě Tebe, tak oduševnělou a krásnou dámu.  

                                                                                                                                                                                          DájaMagdi, jak sis přála, abychom ti napsali o cvičení a jak se cítíme - já jsem šťastná !!! Cítím se ve své těle mnohem lépe jako žena, cyklus se mi upravil. Jsem opravdu nadšená. Pociťuji velký příliv ženství (nevím, jak to lépe pojmenovat). Prostě boží. Cvičím každý všední den ráno. A každé ráno ti děkuji, žes mi to ukázala a Dinah, že to takhle geniálně vymyslela.

                                                                                                                                                                                         Edita Co mi přineslo pravidelné cvičení sestavy HJT:

větší pohodu a vyrovnanost po fyzické stránce. Zcela zmizely symptomy PMS. Byly měsíce (a že jich bylo hodně), kdy jsem přesně z hodiny na hodinu (!) poznala, kdy mi skončila ovulace a naskočilo 14 denní období PMS. Tedy bolest prsou, bolest v bedrech, výkyvy nálad, podrážděnost. To po měsíčním cvičení opravdu zcela zmizelo.

Takže se cítím mnohem líp, je mi líp ve vlastním těle.

Občas mě pobavilo, jak jsem cítila lechtání v podbříšku kdykoliv během dne, ale to byla známka toho, že se něco děje v dobrém slova smyslu a tělo reaguje.

Kvůli sníženým hormonům štítné žlázy užívám léky (asi 3 roky) a bohužel pár měsíců před začátkem cvičení mi paní doktorka na endokrinologii zvýšila dávku 1x tolik.

Ale opět, co se nestalo: po 3 měsících cvičení jsem šla opět na odběry krve právě kvůli ŠŽ a paní doktorka řekla, teď jsou výsledky ideální, takže mi opět várku léků snížila (na 0,5 tabletky denně) a zbytek vyřeší pravidelné cvičení. A na podzim mám jít opět na odběry. Prostě věřím, že se dostanu do fáze, kdy už žádné léky nebudou třeba a tělu bude stačit pravidelné cvičení!

Jsou dny, kdy při i po cvičení cítím, jak ŠŽ pracuje, jak ji stimuluju. A bolesti pocitu knedlíku v krku zcela vymizely.

Pravidelně chodím cvičit klasickou jógu a tam si dávám do souvislostí cviky ze sestavy hormonální jógy. Že jsou cviky, které v sestavě pomáhají proudit energii (např. v oblasti pánve), a Dinah má takových cviků celou řadu, ale díky nádstavbě docházení na klasickou jógu a výkladu naší cvičitelky chápu, že Dinah to má fakt vymakané.           A všechno, co v sestavě je, tak dává dokonalý smysl!

Ale ještě musím napsat jednu důležitou věc:

K hormonální józe jsem se dostala náhodou, třebaže se tento pojem kolem mě už před tím párkrát mihnul. Hlavní důvody byly dva: zbavit se už konečně těch šílených pocitů s PMS a taky podpořit snahu o otěhotnění. Je to již skoro 5 let, co se o to snažíme. A zatím ani přes dva pokusy IVF nic. Ale nevzdáváme to.
A právě IVF a hormonální jóga mi ukázala, co takové cvičení dokáže. Při IVF je třeba píchat ženě do břicha několik dní po sobě injekce, aby se oblast vaječníků prokrvila, zvětšily se vajíčka, bylo jich více, byla veliká sliznice atd atd. A při takové aplikaci hormonálních injekcí dochází ke specifické bolesti. Je to bolest přicházející v době ovulace, kdy růst vajíček dosahuje maximu a je to trochu bolest připomínající silnou MS. Ale v době ovulace. Je pravda, že kvůli mé váze mi dávali nejnižší hormonální dávky, které jsou na trhu k IVF dostání.

Ale proč to píšu. Protože už po 1 měsíčním cvičení hormonální jógy jsem měla v době ovulace naprosto totožné pocity, naprosto totožná bolest jako když mi manžel aplikoval injekce do břicha. Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Ona ta bolest poté časem s pravidelným cvičením zmizí, protože tělo si na ty nezvyklé pohyby, prokrvování pánevní a břišní oblasti zvykne a pak už to jako bolest nevnímá. Ale bylo to neuvěřitelné. To jsem opravdu pochopila, že jsem na správné cestě a hormonální jóga nám opravdu může pomoct ke splnění vytouženého přání. A přitom je to cvičení, které mám za 25 - 30 minut odcvičené + finální harmonizace.

Moc držím palce, aby šlo všechno mnohem snadněji a byla jsi spokojená. Věř, že Tvá snaha pomáhat má smysl!

Vlastně jsem možná ani nepoděkovala. Fakt moc moc děkuji za vše, co jsi nám předala, s jakou láskou a nadšením ses nás ujala a předala vše podstatné, abychom zase byly samy sebou:)

Magdi, děkuji!

A držím palce, ať je čím dál tím více spokojených jógínek :-)           

                                                                                                                                                                                                                                 Aneta


Milá Magdalenko, právě jsem docvičila a nejde popsat ta lehkost a uvolnění, které cítím. S velkou pokorou děkuji za to, že jsem Tě poznala a Ty jsi mě naučila být lehounká jako pavučinka. Děkuji, děkuji, děkuji. Měj sluníčkový den a opatruj se nám. 

                                                                                                                                                                                                                            Martina 


Na kurz hormonální jógy jsem se přihlásila, protože jsem hledala přirozenou cestu ke svému tělu. Měla jsem nízkou hladinu ženských hormonů a cysty na vaječnících a celkový pocit, že se na mě všechno valí a už nemám sílu jít dál. Měla jsem již doma knížku od Dinah Rodriguez, ale sama jsem si se cvičením nevěděla rady.

Zúčastnila jsem se dvoudenního víkendového kurzu, který naprosto předčil mé očekávání. Milá a příjemná instruktorka Magda nám trpělivě ukazovala a vysvětlovala každý cvik a dbala na to, abychom jej prováděli správně. Celý kurz probíhal v příjemné atmosféře a byly jsme mnohdy překvapené, jak některé cviky na první pohled náročné jsou jednoduše zvládnutelné, když víte jak na to. Během dvoudenního kurzu jsme zvládli se naučit celou sestavu hormonální jógy i cviky na zvládání každodenního stresu.

Po kurzu jsem se vrhla na cvičení i doma. Ze začátku asi 5x týdně a první výsledky se brzy dostavily. Po ranním cvičení jsem se cítila plná energie do nového dne, zpevnily se mi svaly na břiše, zeštíhlel pas a bolesti zad ze sedavého zaměstnání byly ta tam. Pan doktor mi potvrdil, že cysty na vaječnících jsou pryč a já cítím své vaječníky i pravidelnou ovulaci. Tak snad se nám brzy podaří dosáhnout i splnění ještě jednoho z důvodů, proč jsem s hormonální jógou začala a to je mít miminko. Věřím, že vše je na dobré cestě.

Hormonální jógu bych doporučila všem ženám, protože v ní je ukryto kouzlo ženskosti.

                                                                                                                                                                                         Lidka 


Zdravím dámy i slečny, které si našly čas přečíst pár řádků o kurzu :) Přemýšlím, jak popsat nepopsatelné. V první řadě Vám bude velkou oporou lektorka Magda, která má nádherný lidský přístup. A úžasnou trpělivost vše naučit a vysvětlit. Hormonální jóga je nádherná v tom, že ji může cvičit každá žena a v každém věku. Já jsem velkým příkladem toho, že jsem dříve necvičila a i když mám fyzicky i časově náročnou práci, jde to! Hormonální jóga je něco neuvěřitelného, co mi vstoupilo do života a změnilo ho :) Jsem uvolněná, klidná, rozzářená, mám dobrou náladu, lépe zvládám stres i únavu. Dříve jsem měla problémy s krční páteří a migrénami, ale od té doby co cvičím HJT ani jedno neznám. Nikdy mi nebylo líp. Pozor dámy........je to velmi, velmi návykové:) Kdo by se chtěl cítit nádherně každý den? Já ano! A Vy? Je to nádherný dárek dámy na celý život a budete to milovat. Mimo jiné potkáte na kurzu úžasné ženy a pokud chcete, můžete s sebou vzít i kamarádku :) Jsou to nádherné dva dny, které jsem si moc užila:). A každá z nás si je zaslouží.

                                                                                                                                                                                    Lucinka


K hormonální józe jsem se dostala díky lektorce Magdě Semelové, která mě vše podrobně vysvětlila a zároveň ujistila, že to bez obav zvládnu. Řešila jsem nepravidelnou menstruaci a taktéž možnost otěhotnění. Jelikož jsem cítila, že musím a chci pro sebe něco udělat,  rozhodla jsem se pro víkendový seminář.

Cítila jsem se skvěle! Nebudu zastírat, že jsem po semináři cítila každý sval v těle. Vše ale vynahradila ta neskutečná pozitivní energie jak z lektorky Magdy, tak i z celé sestavy. A ten úžasný pocit, že dělám něco pro sebe.

Po semináři jsem pravidelně začala sestavu hormonální jógy cvičit i doma. Prvním výsledkem pro mne je pravidelná menstruace, což je super! Opravdu to, milé dámy, funguje! A určitě budu pokračovat i nadále. Velké díky patří lektorce Magdě, která mě k hormonální józe nejen přivedla, ale i s trpělivostí a pečlivostí naučila celou sestavu. Magdi, velké díky!

                                                                                                                                                                                      Renata